Oferta

Dekoracja miejsca Młodej Pary

Witamy!

Bardzo cieszymy się z Państwa odwiedzin na naszej stronie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w realizacji Państwa marzeń w tym ważnym dla Was dniu. Zajmujemy się kompleksową stylizacją wnętrz sal, kościołów, plenerów, pojazdów ślubnych oraz oprawą florystyczną.

Jak działamy?

Oszczędzając Państwa cenny czas na spotkania umawiamy się na konkretny czas i godzinę. Osoby, które nie mogą spotkać się osobiście zachęcamy do omawiania dekoracji drogą e-mailową, mamy na swoim koncie wiele zadowolonych par, które ustaleń z nami dokonywały w ten właśnie sposób.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim staranność wykonania, jakość, styl, pomysł. Każda aranżacja jest tworzona indywidualnie, szczegółowo omawiając każdy element, tworząc spójną całość stylizacji Waszego ślubu, by Wasze marzenia stały się rzeczywistością

Apartamenty - dekoracja dla nowożeńców

Ile to kosztuje?

Każdą aranżację staramy się wycenić indywidualnie, uwzględniając Państwa oczekiwania co do efektu finalnego. Cena końcowa zależy od bardzo wielu czynników i bez szczegółowego omówienia nie jesteśmy w stanie z góry określić konkretnej ceny.

Aby ułatwić Państwu planowanie budżetu poniżej przedstawiamy poszczególne elementy wraz z cenami:

  • Pokrowce na krzesła - od 4 zł/szt
  • Obrusy białe - od 7 zł/szt
  • Bukiet ślubny + butonierka - od 120 zł
  • Bukieciki dla druchen - od 30 zł
  • Dekoracja kościoła - od 350 zł
  • Dekoracja sali - od 1000 zł

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie

Zadzwoń: 519-145-234

Copyright © 2015-2017 Dekoracje Szewczyk. All Rights Reserved.